KIRGIN ÇİÇEKLER

Kırgın Çiçekler dizisi oyunculuk başvurusu için başvuru formunu doldurmanız yeterli ! Kırgın Çiçekler dizi oyuncusu olmak için doğru adres Mars Yapım !

Ntc Medyadan yepyeni bir gençlik dizisi daha izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Kırgın Çiçekler dizisi yakında ekranlarda olacak. Kırgın Çiçekler dizisi Oyuncu kadrosu için oyuncu seçimleri ve görüşmeleri devam ediyor. Kırgın Çiçekler dizisi Oyunvu kadrosu netleştiğinde sizlere ayrıntılı bilgiyi bu sayfalardan ulaştıracağız.
Kırgın Çiçekler dizisi ne zaman başlayacak

Kırgın Çiçekler dizisi haziran ayında Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.
Kırgın Çiçekler dizisi konusu

Eylül 16 yaşında genç bir kızdır. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşar. Eylül, üvey babası Kemal’in tacizine uğrar. Eylül bu tacizi annesine anlatır. Annesi çıkar yol bulamayınca Eylül’ü yetimhaneye verir

Eylül için yetimhane günleri başlar. Yetimhanenin karşısındaki ev Cemrelerin evidir. Yetimhanenin dışında ki Cemrelerin evinde ise zengin bir hayat vardır.

Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’e yetimhanenin müdür yardımcısı Feride destek olur.

Kırgın Çiçekler dizisi gençlik dizisi olarak senaryo çalışmaları yapılıyor. Kiraz mevsimi Aşk Yeniden Medcezir gibi dizilerin çok yüksek reyting oranlarına ulaşması nedeniyle yeni sezonda da trend gençlik dizileri olacakmış gibi. Ntc Medya daha önce gençlik dizileri yapmamıştı. Bakalım Kırgın çiçekler dizisi hangi kanalda yayınlanmaya başlayacak. Tahminlerimize ve duyumlarımıza göre Kırgın Çiçekler dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak

 

Hizmetlerimiz
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Telefon
- 05537643134
E-Mail
info@marsyapim.net
Adres
MERKEZ: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Keskin Kalem Sokak, No:17, Kat: 2 ARYA Plaza , Şişli/ İstanbul
© 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.