Hakkımızda

MARS YAPIM

Alanında kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış kadrosundan oluşan Mars Yapım ;  dizi, sinema, reklam projelerine en iyi şekilde imzasını atmıştır ve cast, model , dizi, sinema, reklam yapımcılığı ve oyuncu ajansı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Mars Yapım `a başvuran kişileri profesyonel kadromuzla özenle seçmekle beraber oyuncu adaylarına bu sektörle ilgili eğitimler vererek onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız.

Defile, moda çekimi, dizi, film, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber reklam, tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren  Mars Yapım etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Mars Yapım sunduğu hizmetlerle farkındalık oluşturmuş ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

Mars Yapımın ilkesi şu yöndedir; her proje  için en iyisini araştırarak; yeteneklerini bularak ön plana çıkarmaktır.  Mars Yapım her anlamda aktif olarak rol almış ve yeni kişiler, deneyimli, yetenekli modelleri kendisine kazandırmıştır. 

Bu sektörde oyuncu olmak isteyen kişilerde gelen istekler üzerine çalışmalar yaptığımız yapım şirketleri ile değerlendirmelerde bulunup dizi, sinema  ve reklam sektörüne yeni yüzler sunmaktayız. Model ve Casting hizmetlerimiz ile en hareketli ve geniş kadrosuna sahip olmanın mutlulugunu yaşıyoruz.

Hizmetlerimiz
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Telefon
- 05537643134
E-Mail
info@marsyapim.net
Adres
MERKEZ: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Keskin Kalem Sokak, No:17, Kat: 2 ARYA Plaza , Şişli/ İstanbul
© 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.