Ajans

AJANS

Mars Ajans’ın genç ve dinamik kadrosuyla profesyonel oyunculuk deneyimi yaşayın

Mars Ajans, cast ajans hizmeti ile dizilere, sinemalara, reklam filmlerine ya da televizyon programlarına oyuncu temin etmektedir. Bir “cast ajansı” firmasının müşterileri genellikle  bağımsız yapım şirketleri ve kanallara bağlı yapım şirketlerinden oluşmaktadır. Aynı zamanda cast ajans firması reklam sektöründe bulunan yapımcı şirketler ile çalışmalar yapmaktadır.

Mars Ajans olarak bizler oyuncu olmak isteyen ya da manken olmak isteyen kişilere 2009 yılından beri genç ve geniş kadromuzla hizmetlerde bulunmaktayız. Oyunculuk ajansı branşımızda oyuncu cast hizmeti vermekle beraber reklam ajansı branşımız ile reklam sektörüne de hizmet vermekteyiz.

 

Oyunculuk Ajans Firmasının Önemi

Oyunculuk, mankenlik, sunuculuk gibi mesleklere başlamada en önemli faktörlerden biride cast ajans firmasının dikkatli seçilmesidir. Adayların kendilerini geliştirmeleri ve sektöre kendilerini tanıtmaları adına hiç şüphesiz ajans firmasının katkısı çok önemlidir. İyi bir cast ajans firması oyuncu yada manken olmak isteyen adayları kendi bünyesinde değerlendirip sektöre profesyonel olarak hazırlamaktadır.

Bunun yanı sıra profesyonel olmayan ajans firması ise kişiye yardımcı olmaktan ziyade kariyerini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sebepten dolayı oyunculuk, mankenlik veya sunuculuk mesleğine başlamak isteyen adaylar çalışacakları ajans firmasını iyi değerlendirmeli ve seçimini titizlikle yapmalıdır.

Mars Yapım Oyunculuk Ajansı ile Profesyonelliğe Adım Atın !

Mars Yapım Oyunculuk Ajansı,2009’dan itibaren oyuncu ajansı, dizi ajansı, reklam ajansı ve mankenlik ajansı ile sektöre hizmet vermektedir. Dizi ve sinemalarda oyuncu ya da yan oyuncu olmak isteyen kişilerden gelen talepleri çalıştığımız yapım şirketleri ile değerlendirme yapıp dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler kazandırmaktayız. Bununla beraber hosteslik, klip dansçısı, sunucu talepleri toplayıp bunları değerlendirmektedir. Model ve Casting hizmetlerimiz ile Türkiye’nin en dinamik ve genç geniş kadrosuna sahip olmanın gururunu yaşamaktayız.

Hizmetlerimiz
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Telefon
- 05537643134
E-Mail
info@marsyapim.net
Adres
MERKEZ: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Keskin Kalem Sokak, No:17, Kat: 2 ARYA Plaza , Şişli/ İstanbul
© 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.